Видавничо-полiграфiчний центр "Такие дела" — Друкуємо все, крім грошей!

Історія центру

Видавничо-поліграфічний центр «Такі Справи» понад 20 років є одним із найбільших приватних підприємств на ринку поліграфії України.

«Такі Справи» було засновано у 1988 році журналістами Сергієм Даниловим, Олегом Шиканом, Віктором Ціоном та зв'язківцем Володимиром Уманцем.

З першого дня заснування і до сьогодні стратегічною метою компанії є першість та лідерство у галузі видавничої діяльності. «Такі Справи» випустили першу в новітній історії України незалежну газету, яка була присвячена кооперативному рухові в Україні. Вперше на пострадянському просторі побачив світ історичний календар «Від Русі до України. З історії державності», де були надруковані портрети багатьох українських лідерів, починаючи від Рюрика і закінчуючи Петлюрою. «Такі справи» були одніми з перших, хто підтримав Народний Рух України. Агентство вперше офіційно видало твори лідера Руху В'ячеслава Чорновола. А також перше незалежне дослідження про главу Української держави – книгу київського журналіста Юрія Луканова «Третій Президент. Політичний портрет Леоніда Кучми». Вперше в історії українського дизайну плакат Олександра Карнауха «Довіра викликає довіру», представлений центром «Такі Справи» на найпрестижнішому фестивалі кращих зразків європейської реклами «EPICA», увійшов до каталогу цього фестивалю.

Протягом двох десятиріч існування видавництво спіткало безліч перешкод та труднощів, та, не зважаючи на це, ми завжди дотримувались ключових постулатів в роботі:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Висока якість продукції
  • Конкурентні ціни
  • Гарантоване дотримання строків

Ми завжди співпрацювали з кращими вітчизняними та закордонними компаніями і будемо щиро раді бачити Вас у списках наших партнерів.

Керівництво

Данилова Олена Сергиївна генеральна вереда
Данилова Олена Сергиївна
Замовити онлайн
Технічні вимоги до макету
Контактна інформація:
Україна, 03067, м. Київ, вул. Виборзька, 84
Cлужба замовлень:
(095) 696-68-81 [email protected]
Copyright © 2009 'Такі справи'. Всі права захищені.